OD STRESU K RADOSTI

Chcete získat jednoduché a zároveň velice efektivní nástroje „na stres", které využijete pro trénink se psem, závody i každodenní život se psy i bez psů?

Chcete se míň nervovat?

Méně se stresovat, více se radovat?

Stres, slovo, které každý z nás vnímá jinak. Pro někoho je „stres" běžnou součástí života, které se v dnešní době nelze vyvarovat. 
Někdo má se stresem zkušenost bližší, než by si přál... zranění, autoimunitní onemocnění, syndrom vyhoření, stres a nervozita tak vysoká, že člověku znemožňuje kvalitně spát, dýchat, žít...

Můj příběh

Po doběhu na závodech jsem dostávala astmatické záchvaty. Tápala jsem po vzduchu a hledala kašlajíce vodu na pití. V podstatě od školky jsem se stresovala chozením do školy, která mi absolutně nevyhovovala. Bolelo mě bříško, často jsem byla nemocná.. na výšce jsem prokašlala spoustu seminářů, trápila se kde čím a kde kým. Řešila jsem, co si o mně lidi řeknou, co řeknou moji trenéři, co řeknou moji studenti... Bála jsem se selhání, ale ještě víc jsem se bála úspěchu. Až díky Mejzince jsem zjistila, že neumím pracovat s chybou. Že jakoukoliv kritiku beru jako destruktivní. Že jedna nevinná věta od druhých mě dokázala zranit na měsíce. Zavírala jsem se před lidmi, před světem. S Mejzinkou nás často od vítězství dělila jedna tyčka. V tréninku jsem byla hvězda, na závodech se mi nedařilo. A to samé se dělo i mým studentům. Šílený atopický ekzém, noční děsy, panické hrůzy... no, seznam by byl dlouhý. Řekněme, že zkušenosti se stresem mám 😀 O to víc si přeju druhým tuhle cestu zjednodušit. Celou cestu netřeba vyprávět, důležité je to, kde jsme teď. A já mám k dispozici nástroje, které fungují, pokud je začnete používat. A dokonce tomu ani nemusíte věřit :D, stačí je jen začít používat.

Jistě to pro vás není novinka, že naše myšleníOBROVSKOU moc. Jsem si jistá, že víte, že svými myšlenkami si tvoříme svoji realitu.

Pokud věříme, že bez stresu je možné žít a pokud někde uvnitř sebe víme, že stres redukovat chceme, je to možné. 
Pokud žijeme v přesvědčení, že se stresem se nedá nic dělat, že je třeba „to vydržet", „přečkat", naučit se se stresem žít, nikdo vám to nevezme. A žádné metody pro vás fungovat nebudou. Dokud svůj pohled na stres nezměníte. Nebojte, pokud nechcete, nic měnit nemusíte.

Lze stres v našem životě minimalizovat? Lze žít bez stresu? 

Odpovězte si sami pro sebe.
Dovolím si zde použít citát z Shakespeara: „Věci nejsou dobré ani zlé, to naše myšlení je takovými činí." 
Aneb to, čemu věříte, se stává skutečností. 

99% lidí na planetě říká, že změnu chce, ale zůstává jen u slov. Ve skutečnosti se častěji změnám (i těm k lepšímu, nebo právě těm nejvíc) bráníme. Proč? Protože jsme na něco zvyklí, roky, desítky let... protože nám to „sice nevyhovuje", ale znáte to... teplo a smrádeček. Když se rozhodneme pro změnu, náš limbický systém volá na poplach. Nedělej to! Je to nebezpečné! Je to nepohodlné! Pojď, vrať se do toho, co znáš. Vždyť to není tak hrozné. Vždyť se máš vlastně dobře. Změna by obnášela dělat věci jinak a to nechceš! Ale co když to jde s lehkostí? 

Možná jste uvěřili, že se stres časem zmírní sám od sebe? Pravděpodobně jste to slyšeli od kolegů, kteří se sportům a závodění/vystavování se psy věnují již řádku let, nebo spíš desetiletí. 

Moje otázka je - pokud by byla možná změna, vybrali byste si i přesto jet stále ve starých kolejích?
Stále trpět, zatímco si změnu „jen" přejete? Čekat ROKY, až se stres (pokud vůbec) sám od sebe zmírní?

Podstupovat zas a znovu všechna ta martyria, vnitřní pnutí, nepříjemné tělesné projevy stresu? Víte, že martyrium znamená mučednické utrpení? A víte, že už trpět nemusíte? Víte, že svolení netrpět můžete dát sami sobě jen VY?

Teda.... přiznávám, že učení a hlavně implementování nových věcí do života může být nekomfortní. Zajíždět si nové návyky, trénovat místo svého psa SEBE... no fuj! 😀 

Ale pokud jste na tom tak, jak jsem byla i já, kdy můj vnitřní stav a moje hlava, moje myšlenky byly tak šílené, že jsem byla pro změnu ochotna udělat mnohé! 
Příjemná zpráva je, že v tomto minikurzu získáte jednoduché a mega efektivní nástroje, se kterými si můžete dokonce HRÁT! Jak se s nimi můžete bavit a díky tomu si zkvalitňovat život? Jak lehce se můžete méně stresovat, více se radovat?

Věřím, že je mezi námi mnoho těch, kteří a které touží po změně k lepšímu, ke změně k jednoduchosti, k lehkosti, radosti a klidu, k ještě většímu užívání si nejen na akcích s našimi pejsky, ale v každodenním životě s pejsky i bez pejsků. 
A dokonce vím, že TY jsi právě proto tady. Rozhodnuta něco pro vytouženou změnu udělat!

Vítej! Držím Ti palce, jsem tady.

Jak jste na tom?

 • Nemůžete před závody spát?
 • Trpíte nechutenstvím, zvedá se vám žaludek?
 • Dřevění nohy?
 • Jede vám v hlavě milión nepodporujících myšlenek, které prostě nedokážete zastavit?
 • „Co si lidi pomyslí?" „Co když zklamu trenérku?" „Co když se nám budou smát?"
 • „Balíte" to hned po prvním nepovedeném „běhu"?
 • Těžko hledáte motivaci, energii a pozitivní naladění na další?

A teď přijde zásadní otázka! Chcete si umět pomoci?

Chcete mít v zásobě několik nástrojů, které vám kdykoliv pomůžou?

Pokud je vaše odpověď ANO, potom vás srdečně zvu do tohoto minikurzu!

A nebo si jednoduše závody/život chcete ještě víc užívat?

Mít ještě víc klidu a radosti?

Protože i PRO VÁS je tento minikurz!

POZOR! VAROVÁNÍ!

 • Nástroje jsou extrémně JEDNODUCHÉ!
  Pokud nejste ready na změnu k lepšímu a na jednoduchost, rozhodně se nehlašte 😀
 • Je nutné získané nástroje POUŽÍVAT!
  Jinak se změna nestane. Nestačí nástroje znát, ale využívat je - DĚLAT TO!

A pak můžete časem posoudit na sobě sami.

Říká se „Sky is the limit." Neneee, kdepak, nebe není limitem. Jediné limity jsou ty v naší hlavě. Tož což to trošku rozpustit a více se spustit a otevřít si možnosti, o kterých jsme dosud netušili, že tu pro nás jsou?

Třeba něco tak zvrhlého jako je si užívat každodenní procházky i s reaktivním psem nebo si užívat každou sekundu závodů, akcí, zkoušek? Jít někam poprvé a místo stresu a nervozity se těšit na nové? Zažít to, čeho jsme se děsili nebo obávali, z úplně jiného prostoru? Proměnit svoje omezení ve výhody?

Místo vyhýbání se určitým situacím nebo lidem se vysloveně těšit na další setkání, na experimentování, na to, až použijeme nástroje a budeme si hrát a co všechno se změní? Co všechno to vytvoří? Okamžitě a dlouhodobě?

MINIKURZ
Od stresu k radosti

13. - 19. 4. 2024 s mojí podporou

 • týdenní minikurz
 • 7 dní, 7 nástrojů
 • obsah na webu Lipsi
 • každý den se otevře 1 nástroj
 • BONUSový společný call (čtvrtek 18. 4. v 20h)

Kolik procent úspěchu je v hlavě?

Vrcholoví sportovci, olympionici již dávno vědí, že mentální trénink je naprosto zásadní složkou jejich přípravy. Čísla se rozcházejí, ale vždy to je přes 80%. To je celkem hodně, že?

A já z praxe vidím často lidi, kteří toho tolik umí, patří mezi extrémně šikovné a nadějné týmy s obrovským potenciálem, ale pak to zabijou tím, že se zpochybní, že si nevěří, že tam pustí "hlavu". Že hlavu "neudrží". 

A co si budeme, sport není jen o technice a kondici, ale také taktice a především psychice! 4 stejně důležité složky. Která z nich je vaší předností a která slabinou? 

Nejvtipnější je, že v každé ze zmíněných obsahových složek sportovního tréninku se zlepšíte, když zlepšíte nastavení své mysli. A nastavení energie. Nebude pro vás překvapením, že obojímu se věnuje tento minikurz. 

Kolik lidí to vzdá závodění, protože ten stres „jim za to nestojí"?

A já se ptám, proč se vzdávat svého potěšení, radosti, příležitosti pro setkávání se se stejně naladěnými lidmi a super pejsky?
Co když stačí málo? Co když stačí míň, než si myslíte? Co když to může být jednodušší?

Věci, které nám mění životy, jsou jednoduché. Vyžadují od nás jediné. DĚLAT JE! 

ZPĚTNÉ VAZBY OD ÚČASTNIC MINIKURZU

Co chtějí naši pejskové? Víc si hrát, víc se smát, víc si užívat.

Zvažujete, zda je minikurz pro vás?

Máte k minikurzu ještě otázky? Zvažujete, zda se do minikurzu přihlásit? Přemýšlíte, jestli to nebude jen vyhozený čas a peníze? Zkontaktujte mě, můžeme se pobavit a během pár minut se rozhodnete, jestli to je, nebo není pro vás. 

SKRYTÉ!!!

FOTKY KE STRESU!
JÁ A JESS

ZPĚTNÉ VAZBY DALŠÍ SCREENY

ROZHOVOR S EVOU HUHU?

PŘÍSPĚVKY Z MÉHO FB NA STRES

A jak je to v tom psím světě?
___
odstavec
Kolik procent úspěchu je v hlavě????
Vrcholoví sportovci... mentální trénink... kolik holek toho tolik umí a zabijou si to tím, že se zpochybní, že si nevěří, že tam pustí "hlavu". Že "neudrží" hlavu.
___
odstavec
kolik lidí to vzdá, protože ten stres „jim za to nestojí"?
proč se vzdávat svého potěšení, radosti, příležitosti pro setkávání se se stejně naladěnými lidmi a super pejsky? co když stačí málo? co když stačí míň, než si myslíte, co když to může být jednodušší?
___
příběh já a moji pejsci
Maze - astmatické záchvaty při doběhu, popadání dechu, dusivý kašel
zkoušky ve škole - britská literatura - radši jsem kašlala, abych šla ze třídy, protože nemoc v naší společnosti omlouvá 😀
___
dogdancing - předvádění se, být vidět... atd. 
___

nabídka: kurz, úleva od stresu, bars kurz

 

REFERENCE OD ZDEŇKY

Můj příběh

 • Po doběhu na závodech jsem dostávala astmatické záchvaty
 • Tápala jsem po vzduchu a hledala kašlajíce vodu na pití.
 • V podstatě od školky jsem se stresovala chozením do školy, která mi absolutně nevyhovovala.
 • Bolelo mě bříško, často jsem byla nemocná.. na výšce jsem prokašlala spoustu seminářů, trápila se kde čím.
 • Řešila jsem, co si o mě lidi řeknou, co řeknou moji trenéři, co řeknou moji studenti...
 • Bála jsem se selhání, ale ještě víc jsem se bála úspěchu.
 • Až díky Mejzince jsem zjistila, že neumím pracovat s chybou.
 • Že jakoukoliv kritiku beru jako destruktivní.
 • Že jedna nevinná věta od druhých mě dokázala zranit na měsíce.
 • Zavírala jsem se před lidmi, před světem.
 • V tréninku jsem byla hvězda, na závodech se mi nedařilo.
 • S Mejzinkou nás často od vítězství dělila jedna tyčka.
 • Šílený atopický ekzém, noční děsy, panické hrůzy... no, seznam by byl dlouhý.
 • Řekněme, že zkušenosti se stresem mám 😀
 • O to víc si přeju druhým tuhle cestu zjednodušit.
 • Celou cestu netřeba vyprávět, důležité je to, kde jsme teď.
 • A já mám k dispozici nástroje, které fungují, pokud je začnete používat. A dokonce tomu ani nemusíte věřit :D, stačí je začít používat.