SOUHRN PRAVIDEL V HALE:

  • v hale se přezouvejte na umělku, i když během lekce jdete venčit
  • noste pejskům ručníky na utírání paciček a používejte je
  • pokud se pejsek vyvenčí (což je velmi nežádoucí), je nutné vše pečlivě a důkladně uklidit a zaplatit 200 Kč do kasičky (po domluvě možné přinést Sanitol a papírové utěrky v dané hodnotě)
  • rozlitou vodu po sobě utřete, vylívejte vodu z misek
  • odpadky vyhazujte do košů nebo do popelnice, která je venku před halou/na parkovišti
  • můžete využívat klece, ukliďte je po sobě
  • sbírejte po sobě kousky hraček, pamlsků, chuchvalce chlupů apod.
  • venku mějte psy POD KONTROLOU, oficiálně mají být v celém areálu na vodítku!
  • sbírejte po svých miláčcích VŠUDE v areálu, ano, i v trávě, ano, i ve vysoké, ano, i za tmy  

Hawk, díky!


PRAVIDLA MÝCH TRÉNINKŮ

Bezpečí
Svého psa/své psy máme vždy pod kontrolou. Během tréninku i v celém areálu. Nenechávám ho/je volně běhat k druhým psům, vždy se předem domluvím s „jeho/jejich lidmi". (Mít psa pod kontrolou pro mě neznamená mít ho na volno, volat 6x než přijde, křičet na něj nebo dokonce nadávat! V těchto případech vřele doporučuji mít psa na vodítku!) Aktivně během tréninku zvedáme shozené laťky, rovnáme tunely, dbáme v první řadě na bezpečí, neboť chceme, aby i naši psi běhali na co nejbezpečnějším parkuru. Komunikujeme! 

Pořádek
Uklízíme po sobě i svých psech. Uvnitř haly i v celém areálu. Přezouváme se na vyhrazených místech, očišťujeme svým psům tlapky, když je to potřeba. Pokud používáme klece či misky, které jsou k dispozici, vždy je před odchodem uklidíme/vyčistíme. Předcházíme tomu, aby se naši psi venčili v hale. Když už se tak stane, řádně vše uklidíme a přispějeme dle řádu haly 200 Kč do kasičky. 

Podpora
Vzájemně se podporujeme, dodáváme si odvahu a oceňujeme to, co se nám líbí. Když máme pocit, že máme něco sdělit, děláme to. Podporujícím způsobem.

Inspirace
Necháváme se inspirovat a inspirujeme druhé!!! A obojí moc rádi! Víme, že inspirace je všude, kam se podíváme! Dokonce i tam, kde ji nečekáme 😀

Zrcadlo
Respektujeme se navzájem. Všichni jsme v pořádku tak, jak jsme. To, co se nás dotýká, k nám promlouvá. Pokud se nás nějaký komentář či příspěvek osobně dotýká, něco nám zrcadlí.. Zabalený dáreček :o)

Živost
Rádi sdílíme, diskutujeme a ptáme se. Ptáme se i tehdy, když si uvnitř sebe říkáme, že „je to blbý". Dáváme sami sobě i druhým laskavou zpětnou vazbu.

Pravidla
Všichni máme možnost volby. Když mám svoje hřiště, dávám pravidla. Když si chodím hrát na cizí hřiště, dodržuji tamní pravidla. Nebo tam nechodím 😀


CENA TRÉNINKŮ - Pavla Dušková

Cena je vždy vypsaná přímo u daného tréninku v rezervačním systému dogres. Peníze mějte prosím připravené přesně v hotovosti. Děkuji

Orientačně:
1500 Kč/lekce/tým, Lány, individuální lekce, 60 minut
750 Kč/tým, individuální trénink, 30 minut
500 Kč/lekce/tým, skupinový trénink (1 tým na 20 minut, 2 týmy na 40 minut nebo 3 týmy na 60 minut, agility/triky/přípravka)
1500 Kč/lekce/tým v Kynologická hala Kladno (60 minut, počet účastníků a obsah lekce je na vás)

Online: 
1200 Kč/hodina/konzultace (obsah je na vás)
600 Kč/30 minut/konzultace

Cvičící místa: Lipsi halička Lány, Kynologická hala Kladno, případně venkovní oplocený plac Kladno, Lány, Malé Kyšice

!!! ODHLÁSIT SE Z TRÉNINKU JE MOŽNÉ maximálně 48 PŘED TRÉNINKEM. Při odhlášení v kratší době před tréninkem trénink propadá a je potřeba ho uhradit. Můžete za sebe sehnat náhradníka.