Tréninky

Nabízíme kurzy na živo i online.
Největší přínos vidíme v kombinaci obojího
Setkávat se osobně a využívat i naši online podporu a doplňkové materiály. 

Přípravka pro život a sport

„Máme doma štěně a co teď?" Jak vychovat super parťáka pro život i sport? Čím začít a čím pokračovat? Jaká pravidla doma nastolit? Kde a jak mu zařídit jeho místo? Jak ho naučit přiběhnout na přivolání? Jak udělat, aby se venčil venku? Jak si hrát? Jak začít to nejdůležitější - budovat váš vztah?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pavla Dušková a Jess (Hob Nob Jazz Chants)

 

Pre-agility

Lekce pre-agility jsou plné her, cviků a triků, které využijí nejen budoucí agiliťáci. Přípravka převážně bez překážek, pokládání pevných základů. Součástí je i základní ovladatelnost. Z agility práce na zemi, seznámení se s překážkami ...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ája Hanousková a Kony (Conroy Unique Forever)

 

Agility

Naše tréninky se nesou v duchu motta agility: "Agility is fun!" Agility je zábava!
Ke každému týmu přistupujeme individuálně tak, aby společné trénování pro vás bylo co nejpříjemnější a nejpřínosnější. 

 

Fit tým

Fit Tým Fit tým je zdravé cvičení pro psa i jeho páníčka. Jedná se o aktivitu vhodnou pro ty, kdo chtějí psa i sebe rozhýbat, dostat do kondice, naučit se správnému držení těla, opravit dispalance, přepsat chybné pohybové vzorce nebo se jen tak společně bavit. Cvičení je ušito na míru danému týmu, jeho možnostem, kondici a rozsahu. Začít tedy můžete kdykoliv, protože cvičení maximálně prizpůsobíme vašim možnostem.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Klára Dušičková s Chilli povídá o zdravém hraní se psy

 

Individuální lekce

Máte jiné přání? Potřebujete s vaším pejskem pomoci? Obraťte se na nás, vymyslíme vám tréninky přímo na míru. Případně vám doporučíme jiné odborníky. 

 

Čím jsme jiné?

Na prvním místě máme lidskost. Milujeme to vzájemné obohacování se při tréninkách, seminářích, setkáváních se na živo i v online světě.  Rády přinášíme inspiraci a poté žasneme, co všechno dokážete.

Důležitější než dosahování cíle za každou cenu je pro nás respektování jedinečné cesty každého z nás. Více než postup je pro nás jednoznačně přístup. Preferujeme spolupráci nad soupeřením, uvolnění nad tlakem, cítění nad myšlením. První je vždy láska, teprve poté může přijít disciplína, vytváření pravidel a vymezování hranic.

Své klienty vedeme k tomu, aby oni sami si byli časem schopní dát zpětnou vazbu a věděli, že jejich spokojenost a jejich vnímání je to nejdůležitější. 

Věříme v potenciál všech lidí a pejsků a jsme tu od toho, abychom k otevření a plnému rozvinutí vašeho potenciálu přispěli. Dělá nám radost, když vidíme, že z našich lekcí odcházíte příjemně naladění a plně motivovaní. Když se těšíte na další a další trénink, který si společně s vaším psím parťákem užíváte. 

 

Těšíme se na setkání s vámi

Za tým Lipsi 
Pavla Dušková

Ceník

Pro aktuální ceník a časový harmonogram lekcí nás kontaktujte. Domluvíme si úvodní lekci.

KURZ - při koupi celého kurzu (12 lekcí) nabízíme zvýhodněnou cenu. V případě absence je možné si nahradit 2 lekce. 

Rozvrh lekcí

Po - Pá
15:00 - 21:00
Víkendy
dle domluvy

Semináře, které pořádáme a na které vás srdečně zveme :: zde ::

...

Kontaktujte mě

Pokud souzníte s těmito stránkami, chcete se na něco zeptat či si nejste jistí, kam se přihlásit, neváhejte mě kontaktovat.